Biurowo każdego dnia

Drobne prezenty

Drobne prezenty

Warto wspomnieć o tym, pisząc na temat współczesnych skutecznych form marketingu, że nie tylko zdobycie i pozyskanie nowego klienta jest bardzo istotne, ale nie mniej ważne jest to, aby także utrzymać przy naszej firmie tego, który już przy niej jest i właśnie ze świadczonych przez nas, a nie kogo innego usług korzysta.

A do tego przydają się drobne upominki. Mogą to być na przykład pióra wieczne. Wskazane jest takie działanie, ponieważ to najprostszy sposób na to, aby właśnie móc zdobyć czy też pozyskać klienta, ale przede wszystkim utrzymać nowego.

Jeśli współpraca się dobrze między dwoma podmiotami gospodarczymi układa, trzeba to przecież przekuć na jakiś dowód docenienia, czy też wdzięczności we Wrocławiu.

Oczywiście nie mówimy tu o niczym osobistym

Wrocław. W drodze do biura

Jednak pióra wieczne, a przynajmniej jedna jego sztuka, dla osoby, z którą utrzymujemy kontakty, a do niej dołączony folder reklamowy, wraz może z jakąś ofertą promocji, to z całą pewnością będzie idealny pomysł na to właśnie, aby dostać to co się chce w tym przypadku, czyli wdzięczność naszego partnera biznesowego.

Taka bardzo prosta rzecz, jak wieczne pióro może bowiem spowodować, że doceni on ten gest i nie będzie szukał innego kontrahenta, nawet jeśli konkurencja okaże się, że będzie miała nieco lepsze warunki we Wrocławiu. Warto bardzo o tym pamiętać i to, że pióro wieczne, czy jakakolwiek inna forma upominku w kontaktach biznesowych może być rzeczą bardzo przydatną. Nie odrzucajmy tego i nie traćmy szansy na miły gest. Taka rzecz zaprocentuje w przyszłości.